Aby wysłać zgłoszenie: wybierz produkt >> opisz problem >> Twoje dane teleadresowe >> termin nadania paczki >> koniec
span style="color:black; font: bold 11px Arial, Helvetica, sans-serif;">Podaj swoje dane teleadresowe aby wysłać zgłoszenie.

Centrum Serwisowe Kruger&Matz

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami wysyłki.

1. Prosimy o przesłanie z urządzeniem wszystkich akcesoriów (zasilacza, baterii itp.). Sprzęt należy odpowiednio zapakować. Kurier może nie przyjąć nieodpowiednio zapakowanego urządzenia.
2. Do wysyłanego sprzętu należy bezwzględnie załączyć kopię dowodu zakupu. Dokument należy dołączyć do urządzenia.
3. W przypadku urządzeń mobilnych przed wysłaniem sprzętu do Centrum Serwisowego o ile jest to możliwe należy wykonać kopię danych. Centrum Serwisowe zastrzega sobie możliwość przywrócenia systemu operacyjnego do ustawień fabrycznych.
4. Do przesyłki należy dołączyć list przewozowy firmy kurierskiej DHL, który zostanie wysłany w wiadomości wmail. List ten należy wydrukować i okazać kurierowi. Jeden egzemplarz podpisany przez kuriera pozostaje u nadawcy, posłuży za potwierdzenie nadania przesyłki. Na paczkę należy nakleić wydrukowany nr ID zgłoszenia reklamacyjnego.
5. Koszty związane z zamówioną w ten sposób przesyłką zostaną pokryte przez Kruger&Matz. Inna niż opisana w punkcie 4 forma nadania przesyłki reklamacyjnej skutkuje obciążeniem kosztami nadawcy.
6. W przypadku nie stwierdzenia wady sprzętu lub odmowy ewentualnej naprawy odpłatnej ( w przypadku uszkodzeń mechanicznych bądź napraw pogwarancyjnych) zostaną naliczone koszty transportu w wysokości 30 PLN.

×
Nazwa / Imię i nazwisko * Pod ten adres przyjedzie kurier DHL, aby odebrać od Państwa przesyłkę.
Pod podany numer telefonu, adres email będzie kontaktował się
z Państwem kurier DHL w celu potwierdzenia odbioru przesyłki.
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Ulica *
Numer domu *
Numer lokalu
Telefon kontaktowy *
Email kontaktowy *
Akceptuję regulamin * Treść regulaminu
Uwagi